Dagtocht Texel voor € 5,00 icm Zaanse Pas
Dagtocht Texel
Met de groengrijs bus en de Zaansepas
Zaterdag 22 februari
Mensen met de Zaanse Pas betalen € 5,00 en zonder pas ga je mee voor € 22,00 (inclusief vervoer, exclusief consumpties en privé uitgaven)
Zin om even lekker uit te waaien, de zilte lucht van de zee op te snuiven, langs het strand te lopen en te winkelen in het gezellige Den Burg? Ga dan mee naar Texel!
Hoewel februari nog in de winter valt, beginnen bij ons al de lentekriebels te komen. De voorjaarsvakantie is een mooie gelegenheid om naar Den Helder te rijden en met de boot naar Texel over te steken. We maken met de bus weer een rondje. De route en de dagindeling laten we afhangen van het weer. We gaan naar het strand, de duinen en we brengen zeker een bezoek aan het gezellige Den Burg.
De frisse lucht, het geluid van de golven en de prachtige uitzichten maken van deze dagtocht een ervaring die je niet snel zult vergeten. Of je nu houdt van ontspanning, natuur of avontuur, Texel heeft voor ieder wat wils. Maak je klaar om een onvergetelijke dag te beleven op dit prachtige eiland!
Dus schoenen uit en laarzen aan! Ga op zoek naar schelpjes of andere dingen uit de zee om er thuis de mooiste kunstwerken van te maken. Natuurlijk bewonderen we de eerste sneeuwklokjes die het eiland kleur geven en met een beetje geluk dartelen de lammetjes al in de wei…..De lente is in aantocht!
Meer informatie of inschrijven kunt u vinden op onze website: